papyonosgb.com

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
Username
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *

Yasal Uyarı

SİTENİN İÇERİĞİ VE KULLANIM HAKKI

Bu site, erişen kişinin doğrudan ve kişisel kullanımı için olduğu kadar, aynı zamanda eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.
Bu siteden kopyalanan herhangi bir yazı, resim, ses, video dosyası ya da başka herhangi bir bilgiyi; Ticari, iş ya da kamusal bir amaç için dağıtmak, değiştirmek, satmak, yayınlamak ya da takas etmek, T.C. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasaktır. Web Sitemizde yayınlanan Bilgi, Belge, Video, Yazı, Sunum ve Resimler ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda kötü niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.
Bu siteye girerek, belirtilen bu kullanım koşullarına uyduğunuzu tebliğ ediyorsunuz.
Siteye girdiğinizde

Papyon OSGB Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti., herkese açık olan, devredilemeyen siteye kısıtlı giriş, görüntüleme ve kullanım hakkı vermektedir.

Sitenin çalışmasını etkileyecek, durduracak ya da sitenin çalışmasını durdurmaya teşebbüs edecek herhangi bir eyleme geçmemeyi de kabul etmiş olmaktasınız.

Site içeriğinin, tescilli logo’ların, servis ve ticaret markalarının yetkisiz kullanılması, telif, ticaret markası tanıtım ve gizlilik yasalarının ihlaline sebep olabilir ve suç teşkil edebilir.

Garanti Kapsamına Girmeyen Durumlar,
Zararlar Ve Kısıtlı Sorumluluk Alınan Durumlar :

Bu sitenin kullanımı sizin riskiniz ve sorumluluğunuz altındadır. Bu site “olduğu gibi” yayımlanmıştır.
Sitenin içeriği hususunda,

Papyon OSGB Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti. ;

Site içeriğinin kusursuzluğu, hatasızlığı, pazarlanabilirliği, özel bir amaca uygunluğu ya da sitede ya da site kanalıyla yayınlanan içeriğin ihlal edilmemesi, ya da siteye eriştiğinizde, içinde gezdiğinizde, siteden bilgi indirdiğinizde ya da siteyi kullandığınızda bu siteye evsahipliği yapan sunucuya virüs bulaşması ya da diğer herhangi bir zararlı etkiyle bilgisayarınıza, yazılımlarınıza ya da size ait başka bir ürüne zarar gelmesi halinde herhangi bir temsil ya da sorumluluk almaz.

Papyon OSGB Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti., sitenin içerik ve işlevlerinin;
(a) kullanımdan,
(b) kullanılamamasından,
(c) yanlış veya eksik kullanımından

kaynaklanan doğrudan, dolaylı, tesadüfi, çok fazla ya da özel zararlardan ve sonuçlarından hiçbir koşulda sorumlu tutulamaz.

Gizlilik Politikası

Papyon OSGB Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti., bu gizlilik bildirgesini, gizlilik ilkelerine bağlılığımızı göstermek amacıyla oluşturmuştur. Aşağıda, bu site hakkında bilgi toplama ve yayma uygulamaları derlenmiştir:

www.papyonosgb.com

Sadece Papyon OSGB Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti.., ’in yetkili olduğu bu site, diğer sitelere bağlantılar içermektedir. Bu durumda dahi, www.papyonosgb.com , link verdiği diğer sitelerdeki gizlilik uygulamalarından ve içerikten sorumlu değildir.

Papyon OSGB Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti. site kullanıcılarının hakları ve mülkiyetlerinin ya da bu tür aktivitelerden zarar görecek herhangi kullanıcının bilerek ya da bilmeden zarar görmesine ya da ona müdahale edilmesine sebep olacak özel durumlar olduğuna inandığında, herhangi bir kişisel kullanıcının kimliğini saptamak, bilgilerini toplamak, açığa vurmak, kişiyle iletişime geçmek ya da kişi hakkında yasal süreç başlatmak hakkına sahiptir.

Papyon OSGB Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti., web sitemize bağlantı vermeye yetkili kılınabilecek, başka diğer internet sitelerinin aktivitelerinden sorumlu değildir.

Papyon OSGB Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti., bu gizlilik politikasını önceden haber vermeden değiştirebilir.
Bu durumu esas almak üzere, lütfen bu kullanım koşullarını inceleyiniz.

Güvenlik :

Bu sitede bilgilerin kaybını, kötü kullanımını ve kontrol dışı olarak değiştirilmesini engellemek amacıyla güvenlik önlemleri alınmıştır. ISP, uygulama güvenliği sağlamak amacıyla güvenlik duvarı sağlar ve yetkili site yöneticisi, kendisine tahsis edilmiş olan kullanıcı adı ve şifreyi kullanarak veri tabanına giriş yapabilir.

Saygılarımızla.
Papyon OSGB Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti.